Respublikinis konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka”

Kasmet, artėjant gražiausioms metų šventėms, mūsų mokyklos pradinukai dalyvauja respublikiniame informatikos piešinių konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka”. Šiemet kaip niekad daug užderėjo šio konkurso nugalėtojų. Džiugu, kad ir vėl 4d klasės mokinys J. Gurskas tapo piešinio konkurso I-os vietos nugalėtoju. 4a klasės mokinė M. Šimaitė užėmė II-ąją, o 4c klasės mokinys T. Judickas – IV-tą vietas. 2b klasės mokinė V. Laučiūtė surinko daugiausiai publikos balsų ir gavo publikos balso nominaciją. 4b klasės mokinė G. Pičkunaitė, 4c klasės mokinė G. Valiukonytė, 2b klasės mokinys M. Valatkevičius, 4a klasės mokinė L. Petraitė, ir 4a klasės mokinė V. Rudinskaitė surinko daugiau kaip 50 proc. komisijos balsų ir gavo diplomus.

Nuoširdžiai dėkojame mokiniams už kūrybą ir fantaziją, o jų mokytojoms R. Bankauskienei, R. Barkauskienei ir L. Daukutienei už paskatinimą dalyvauti šiame konkurse.