Rudenėlio šventė

Spalio 20 d. pradinių klasių mokiniai susirinko mokyklos aktų salėje į Rudenėlio šventę, kuriai ruošėsi iš anksto: pamokų metu kalbėjo apie rudenį, mokėsi eilėraščių, dainelių ir šokių, skaičiavo kaštonus, piešė rudeniškus medžius. Šventės metu kiekviena klasė pristatė savo darbo rezultatą. Pirmokai visus pamokė dainelių apie ežiuką – 1a klasė mokėsi su juo skaityti, o 1b statė ežiukui namą. Antrokų jungtinė komanda susuko filmuką apie tai, kodėl rudenį lapai keičia spalvą ir kad žmonės kaip moliūgai – skirtingi ir unikalūs. Trečiokai rudeniui skyrė gražiausius eilėraščius ir sukosi itin smagiame šokyje „Malūnėlis“, kuris sulaukė net prašymo pakartoti. Ketvirtokai ne tik dainavo apie rudenį, bet ir papasakojo, kaip sunkiai ant mūsų stalo atsiranda duona, kodėl ji laikoma šventa. Vaikai išgirdo mįslių ir patarlių, žaidė smagų žaidimą.