Rudens spalvos

Rudeniui vis labiau įvairiomis spalvomis dažant medžių lapus, mokyklos aplinka pasipuošė mandalomis, kurias kūrė mokyklos pradinių klasių mokiniai. Vaikai rinko gamtinę medžiagą, domėjosi, kaip galima kurti mandalas iš to, kas yra tiesiog po kojomis. Mokinių darbeliais grožėjosi ne tik patys vaikai, jų tėveliai, bet ir stabtelėjo skubantys praeiviai, kurie džiaugsmingai komentavo vaikų sukurtus darbus. Mokyklos aplinka buvo papuošta ir vaikų bei tėvelių sukurtomis rudeninėmis puokštėmis, darbeliais iš daržovių, gamtinės medžiagos. Klasėse vaikai ragavo daržovių, vaisių, rinko skaniausius, domėjosi, kuo jie yra naudingi. Džiugu, kad prie veiklų prisijungė ir lopšelio-darželio ,,Sadutė” ugdytiniai.

Tradicinė rudens šventė baigėsi, tad vaikai, kupini idėjų, pasididžiavimo savo darbais, skirstėsi namo, ketindami mandalomis papuošti ir savo kiemus.