Saugokime savo ŽEMĘ!

Šią savaitę mokykloje minime Pasaulinę Žemės ir Pasaulinę Vandens dieną. Kovo 20-21 dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose, todėl kovo 20 d. minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris, o kovo 22 d. visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena, kurios tikslas – skatinti kiekvieno sąmoningą požiūrį į didžiulę vandens svarbą. Šią savaitę diskutuojame aplinkosauginėmis temomis ir raginame priimti palankius aplinkai sprendimus. Mokyklos Žalioji jaunučių komanda: Gytė Likaitė, Aistė Blažaitytė, Akvilė Dembinskaitė, Rugilė Vasilkovaitė ir Augustina Varanavičiūtė pravedė paskaitėles 1-4 klasėse apie mūsų planetai iškilusius pavojus ir visuomenės darnaus bei tvaraus gyvenimo būtinybę – rūšiavimo svarbą. Po mergaičių paskaitos mokiniai tikrinosi žinias Kahoot viktorinoje, atsakė į apklausą apie rūšiavimą klausimus. Savo patirtį apibendrino virtualiais piešiniais.

Tokį patį užsiėmimą septintokės pravedė ir Kauno ,,Šilo” pradinės mokyklos ketvirtų klasių mokiniams. Mokomės saugoti savo Žemę patys ir raginame tai daryti kitus!

Veiklas, mokančias gyventi tvariai, vykdysime ne tik šiomis dienomis, bet tęsime ir balandžio mėnesį siekdami įtraukti ne tik visą mokyklos bendruomenę, bet ir kitas ugdymo įstaigas, su kuriomis bendradarbiaujame.