Savaitė be smurto

VšĮ „Vaikų linija“ 2010 metų kovo 22-26 dienomis organizavo akciją „Savaitė be patyčių“. Šios akcijos partneriai – LR Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių parlamentas, Lietuvos moksleivių sąjunga, VšĮ Paramos vaikams centras, Specialiosios pedagogikos irpsichologijos centras, Olweus International, Skalvijos kino centras ir Nordea Bank Lietuva.

Mūsų mokykla prisidėjo prie šios akcijos organizuodama seriją renginių:

KOVO 22 d.
Gerosios animacijos diena. Mokyklos bendruomenė I-ojo aukšto foje pertraukų metu galės žiūrėti senąją gerąją animaciją.

KOVO 23 d.
Ryto arbata su mokytoju. Pirmąją pamoką (8.55 val.) mokiniai ir mokytojai dalykininkai su mokiniais diskutuoja apie smurtą ir patyčias šeimoje, mokykloje ir visuomenėje vaišindamiesi arbata arba sultymis ir sausainiais.

KOVO 24 d.
Akcija „Apkabink“. Mokyklos bendruomenė pasipuošia kortelėmis „Apkabink“, kurios skatina bičiuliautis, o ne smurtauti.

KOVO 25 d.
Pokalbiai su svečiais aktų salėje:
10.00 va.l 7-8 klasės bendrauja su Kauno miesto PK Šančių Panemunės policijos nuovados inspektore.
11.00 val. 5-6 klasės bendrauja su Šančių Klebonu Virginijumi Birjotu.
12.00 val 9-12 klasės bendrauja su Kauno miesto apylinkės prokuratūros 4 nepilnamečių nusikalstamų veikų tyrimo skyriaus prokuroru Osvaldu Stadaliumi.

KOVO 26 d.
Baigiamasis renginys srautais: