Šeimų sporto šventė

Gegužės 13 dieną įvyko Šeimų sporto šventė, skirta Šeimos dienai, kuri minima Gegužės 15-ąją. Daugumai žmonių šeima – saugumo ir laimės vieta, kur visi išmoksta solidariai gyventi. Šeima – kiekvienos visuomenės stabilumo centras. Vaikai auga ir šeima jiems suteikia saugią aplinką. Tad ir mūsų renginio tikslas buvo ne tik skirti dėmesį šeimai , bet ir paskatinti šeimos narius vienytis, pajusti atsakomybę vienam už kitą.

Susirinkusius į šventę pirmiausia pasveikino mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė ir mokyklos šokių studijos bei 9a klasės mokinės. Fizinio ugdymo mokytoja Rūta Simonavičienė pakvietė visus į sportines varžybas. Šventės dalyviai rungėsi bėgimo bei virvės traukimo varžytuvėse, o daugiausia emocijų sukėlė estafetės. Visi galėjo parodyti ne tik fizinį pajėgumą, bet ir kūrybinę išmintį atlikdami kūrybinę užduotį, kurią parengė dailės mokytoja Reda Stulpinienė.

Renginio pabaigoje mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė ir mokytoja Rūta Simonavičienė apdovanojo padėkos raštais ir diplomais bei saldžiais prizais šventėje ne tik nugalėtojus, bet ir visas dalyvavusias šeimas.