Sėkmingas STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiados etapas

5a klasės mokinė Amelija Krušauskaitė užėmė III vietą ir apdovanota Diplomu už puikias žinias, parodytas olimpiadoje, jos mokytojai Vilmai Liupkevičiūtei už mokinės paruošimą olimpiados II-ajam etapui įteiktas Diplomas.

Šią gamtos mokslų – biologijos olimpiadą Klaipėdos universitetas nuo 2017 m. organizuoja 5-8 klasių mokiniams , palaipsniui ji peraugo į gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos mokslų ir kūrybiškumo ugdymo – STEAM – olimpiadą. Šios olimpiados unikalumas – vienintelė olimpiada, kuri sukviečia jaunuosius talentus ir gamtos žinovus iš visų Lietuvos regiono savivaldybių. Mokiniams pateikiamos užduotys ir klausimai apima platų integruotų mokslų spektrą: biologiją, ekologiją, fiziką, inžineriją, matematiką, taip pat paliečiami bendramoksliniai dalykai – etnologija, sveika gyvensena, vartotojiška kultūra.

6b klasės mokinei Gabijai Vilimaitei, 7a klasės mokinei Joanai Gribėnaitei, 8a klasės mokinei Gytei Likaitei už olimpiadoje parodytas geras žinias įteikti pažymėjimai. Mokines ruošė mokytojos Vilma Liupkevičiūtė ir Danutė Masionienė. Didžiuojamės ir džiaugiamės savo moksleivių rezultatais!