Senelių diena

Laimingi anūkai, turintys senelius, laimingi seneliai, turintys anūkus.

Spalio 20 dieną mokyklos bendruomenė pakvietė į svečius mokinių senelius. Laukdami svečių jauniausi mokinukai piešė senelių portretus, o vyresnieji darė projektinius darbus – aprašė savo senelių istorijas. Mokinių darbų parodos eksponuojamos mokyklos erdvėse.
Nuo pat ryto į ,,Rudenėlio šventę“ rinkosi pradinių klasių mokinių seneliai. Aktų salėje šventės šeimininkai ketvirtokai eilėmis papasakojo apie įvairius vaisius ir daržoves. Kitų klasių atstovai minė mįsles, o prizai už teisingą atsakymą buvo saldūs obuoliukai ir morkytės. Teko užrištomis akimis ,,paslėpti” grybus po lapais. Šventės kulminacija tapo kulinarinės dirbtuvės – mokiniai, padedami močiučių ir mokytojų gamino pačias gardžiausias mišraines. Jomis vaišinosi visi norintys. Buvo labai skanu!

Kita dalis – visų klasių mugė ,,Rudenėlio vaišės“. Mokiniai vieni kitiems pardavinėjo pačių gamintus skanėstus, o senelius vaišino pyragais, arbata ir kitokiomis gėrybėmis.

Ne vienas senelis ir močiutė pasidžiaugė, kad ir patys yra baigę šią mokyklą, jie buvo pakviesti į mokyklos muziejų prisiminti buvusių mokytojų, patirti mokyklines akimirkas vartant senus albumus.

Seneliams buvo skirtas ir meninių kolektyvų pasirodymas ,,Niekada neišduok savo svajonės“.

Gera buvo pabūti visiems drauge. Juk mūsų seneliai – tradicijų perdavėjai. Iš senelių išmokstame, kaip švenčiamos tradicinės metų šventės, iš senelių sužinome savo šeimos, giminės istoriją… Tai labai ypatingas ryšys, kuriuo šiandien pasidžiaugėme.