Šeštokų Helovinas

6a ir 6b klasių mokinių aktyvas spalio 28 d. suorganizavo Helovyno šventę bendraklasiams. Vėlyvą rudens popietę abiejų klasių mokiniai su klasių auklėtojomis Inga Miliauskiene ir Rūta Simonavičiene susirinko persirengę įvairiais vaiduokliškais kostiumais. Vaikai vaišinosi pačių per technologijų pamoką iškeptais Helovyno keksiukais ir gamino vaiduoklišką cukraus vatą iš voratinklių. (Gytės tėvai buvo atvežę aparatą cukraus vatai gaminti). Pristatydami savo personažus persirengėliai pasakojo, kodėl pasirinko tokį įvaizdį. Buvo išrinktos originaliausios kaukės: Adamsų Trečiadienė ir Minotaurė. Daug smagių emocijų sukėlė žaidimas ,,Raganos kepurė“. Pasiskirstę komandomis visi ieškojo paslėpto lobio – stebuklingų spalvotų akmenėlių. Šventė baigėsi filmo peržiūra. Šeštokai pilni emocijų tik vėlai vakare išsiskirstė namo.