SEU mokymai

Rugsėjo pabaigoje mokyklos mokytojai tris dienas tobulino savo socialines ir emocines kompetencijas. Mokymus vedė SEU lektorė – konsultantė, Socialinio ir emocinio ugdymo instituto direktorė Daiva Šukytė. Palaikanti, pozityviais tarpusavio santykiais paremta besimokanti bendruomenė neatsiranda savaime. Labai svarbu, kad kiekvienas jos narys jaustųsi gerbiamas ir gerbtų kitus, laikytųsi susitarimų, padėtų vienas kitam bei suvoktų, kaip jis pats gali prisidėti prie bendruomenės kūrimo ir tai darytų. Seminaro lektorės įžvalgos, patarimai priminė, kad mokytojo sėkmė priklauso nuo jo prisiimtos atsakomybės užtikrinti kiekvieno vaiko mokymą(si) ir reikiamos pagalbos telkimą kylančioms problemoms įveikti. Seminaro dalyviai aiškinosi, kaip plėtoti socialinį ir emocinį ugdymą (SEU) mokykloje ir kodėl svarbu pradėti nuo savęs.