„Skaitau Lietuvą“

Paskutinę vasario – pirmąją kovo savaitę vyko jau antrus metus organizuojamas renginys „Skaitau Lietuvą“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Vyresnieji mokiniai aplankė visas pradines klases ir mažiesiems klausytojams skaitė įvairius pasakojimus. Pirmokai ir antrokai klausėsi apie Palemono ir romėnų atvykimą prie Nemuno ar kaip kunigaikščio Gedimino sapną išaiškino krivis Lizdeika. Trečiokai ir ketvirtokai sužinojo apie kunigaikščio Kęstučio pabėgimą iš kryžiuočių nelaisvės Marienburgo pilyje ir ką vaikams apie save papasakotų Lietuvos valdovai Mindaugas, Gediminas, Vytautas, Jogaila. Mažieji klausytojai buvo atidūs, turėjo įvairių klausimų, o vyresniuosius pradžiugino galimybė pabendrauti su jaunesniais mokiniais.