,,Snieguolė ir septyni nykštukai“ Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre

2023 m. sausio 15 dieną mūsų mokyklos 2b klasės mokiniai, mokytojas Tautvydas Kelpšas, 3a klasės mokiniai, mokytoja Ramunė Žičkienė, ir 3b klasės mokiniai, mokytoja Edita Jakubonytė, vyko į Vilnių, Nacionalinį operos ir baleto teatrą. Čia stebėjo spektaklį ,,Snieguolė ir septyni nykštukai“, sukurtą brolių Grimų pasakos motyvais. Ką padarė įpykusi pamotė, kuri iš tikrųjų buvo ragana, pasakoti nereikėjo: šią pasaką žino ir mėgsta viso pasaulio vaikai. Svarbiausia tai, kad, kaip ir turi būti pasakose, viskas baigiasi laimingai.

Mokiniai patobulino pažinimo ir kultūrinę kompetencijas, turiningai praleido dieną.