Šokio pamoka „Šokio teatras“

Kovo 8 d. 3a klasei šokio mokytoja Airūnė Juozanaitienė su bibliotekos vedėja Ingrida Jatkauskiene vedė integruotą šokio pamoką, kurios metu supažindino mokinius su Šokio teatru. Mokytoja Airūnė papasakojo apie Šokio teatrą, o bibliotekininkė Ingrida parengė ir mokiniams parodė apie Šokio teatrą pristatymą ir šokio spektaklio ,,Eglė žalčių karalienė” filmuotas ištraukas, aptarė, kaip judesiu išreiškiama kūrinio mintis ir nuotaika. Vaikai susidomėję stebėjo, o po to pritaikė tai, ką sužinojo, praktiškai. Demonstravo, kokius pamatė judesius, kaip per judesį atspindimos emocijos. Pamokos pabaigoje mokiniai atliko nuotaikingą šokio teatro mankštelę, kurios metu šokio judesiai buvo atlikti lėtu, greitesniu ir dar greitesniu tempu. Mokiniai šios pamokos metu ne tik ugdėsi pažinimo ir kūrybiškumo kompetencijas, bet ir patyrė puikių emocijų.