Spalvų savaitė

Spalio 11-15 dienomis 1-4 klasių mokiniams organizuotos Spalvų savaitės veiklos. Spalvų savaitės tikslas – tyrinėti ir kurti spalvas, ugdyti kūrybiškumą, saviraišką, bendravimą ir bendradarbiavimą. Kiekviena diena turėjo savo spalvą. Pirmadienis – buvo žalios spalvos diena. Ugdytiniai mokėsi maišyti dažus ir išgauti žalią spalvą. Su šia spalva buvo dažomi medžio lapai ir paliekami anspaudai ant popieriaus lapo. Vėliau buvo kuriami rudeniniai medžiai. Antradienis – geltonos spalvos diena. Naudojant vienkartines lėkštes piešiamos ryškiai geltonas saulytės. Trečiadienį – mėlynos spalvos diena. Buvo dekoruojami vandens lašiukai. Ketvirtadienį puošiami raudoni balionai. Penktadienį, su pačiais didžiausiais, ketvirtokais, buvo daromos spalvotos salotos bei vykdoma spalvų viktorina.

Spalvų savaitę organizavo socialinė pedagogė Asta Žukauskaitė.