Sportuojam!

Vasario 22-24 dienomis mokykloje vyko daug varžybų. Antradienį varžėsi 9-10 klasių merginų futbolo komandos. Varžybos buvo labai įtemptos – nugalėjo dešimtokės rezultatu 3:2. Komandos buvo apdovanotos diplomais ir saldžiais prizais.

Taip pat antradienį vyko estafečių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybos 1-4 klasėms. Dvi komandos varžėsi linksmose estafetėse, apdovanoti visi varžybų dalyviai.

Trečiadienį įvyko mišrių komandų futbolo varžybos. Varžėsi 7 klasė prieš 5/6 klasių jungtinę komandą. Rezultatu 9-7 pergalę šventė vyresnieji. Visi apdovanoti prizais.

Ketvirtadienį vyko krepšinio konkursas ,,Taiklioji ranka“. Pirmą vietą laimėjo penktokas Osvaldas Juknaitis, antras – 6b klasės mokinys Eimantas Radkevičius ir trečią vietą užėmė 5a klasės mokinys Matas Butkus.