Stendinis pranešimas „Lietuva iš paukščio skrydžio“

Stendinis  pranešimas „Lietuva  iš  paukščio  skrydžio“

Kiekvienas žmogus turi savo gimtinę – kaimą, miestelį arba miestą, kuriame jis gimė ir augo. Tačiau yra ir bendra mūsų žemė: toji žemė vadinasi Lietuva. Lietuvoje gimė, augo ir gyveno mūsų tėvai, tėvų tėvai ir protėviai. Todėl ir vadiname ją savo Tėvyne. Tėvynė yra kuriama kasdien. Ją kuria mūsų tėvai, dirbdami įvairius darbus. Ją kuriame ir mes, padėdami vienas kitam, tvarkydami savo klasę, mokyklą ir aplinką. Kas yra Tėvynė? Tai mūsų gamta, tai žmonės, kuriuos sieja viena – lietuvių – kalba, bendri papročiai, bendros šventės. Mus sieja ir Lietuvos valstybė. Esame jos piliečiai. Valstybė gina savo piliečius, jų teises ir laisves. O mes turime padėti jai būti stipriai ir teisingai. 3a klasės mokiniai su pradinių klasių mokytoja metodininke Edita Matelioniene parengė stendinį pranešimą ,,Lietuva iš paukščio skrydžio“, kuris eksponuojamas mokyklos erdvėse 2020 vasario 10 – 20 d.

Mūsų gimtinė yra Lietuva! Didžiuokimės Tėvyne. Meilė savo gimtajam kraštui yra labai svarbi. Turime išsaugoti mūsų kraštui būdingas tradicijas ir kalbą, tausoti ir prižiūrėti gražųjį Lietuvos kraštovaizdį. Taip išugdysime ir ateinančioms kartoms meilę Lietuvai.