Susitikimai, kurie pakylėja

Spalio 6 dieną mūsų mokykloje lankėsi Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas su arkivyskupo sekretoriumi kunigu Vincentu Lizdeniu ir Gerojo Ganytojo parapijos klebonu mons. Kęstučiu Grabausku. Susitikę su mokyklos administracija, tikybos mokytoju Gyčiu ir lotynų kalbos mokytoju Tomu svečiai linksmai ir šiltai bendravo apie dabartinius švietimo iššūkius ir tikslus, mūsų mokyklos išskirtinumą ir pasiekimus. Žavėjo gilios arkivyskupo įžvalgos, dalinimasis prisiminimais apie savo mokymosi metus, mokytojo darbo išmanymas. Jaukus ir prasmingas pokalbis dar kartą patvirtino, kad einame teisingu keliu ir savo šaunius mokinius vedame teisinga kryptimi, kad būna žmonių, kurie paprastais, bet prasmingais žodžiais sušildo ir suteikia palaikymą, kad būna tokiu susitikimų, kurie pakylėja.