Šv.Kazimieras – lietuvių jaunimo globėjas

Kovo 4 d. įvyko parodos ,,Šv.Kazimieras – lietuvių jaunimo globėjas” atidarymas Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje. Tai jau XIX Kauno m. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių dailės projektas – akcija, kuriame dalyvauja Vilniaus, Krokuvos ir Gardino miestų, menančių šį šventąjį, mokyklų mokiniai su savo darbais. Organizatoriai Kauno švietimo inovacijų centras, Kauno m. dailės mokytojų metodinė grupė, Šv. Kazimiero ordino Kauno skyrius ir Kauno Juozo Grušo meno gimnazija. Mūsų mokyklai atstovavo 8a klasės mokinės Gabija Kriučkauskaitė, Sintija Petkevičiūtė, Augustė Alberta Martinaitytė, Austėja Savickaitė ir jų dailės mokytoja Reda Stulpinienė. Parodos atidarymo metu skambėjo fleita ir gitara, kalbėjo vienuoliai pranciškonai. Paroda Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje.