Sveikiname!

5a klasės mokinė Radvilė Vasilkovaitė tapo 52-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso antrojo (miesto) etapo laureate. Jos rašinys – laiškas surinko daugiausia vertinimo komisijos taškų ir užėmė I-ąją vietą. Laiško tema: „Įsivaizduok, kad esi superherojus, o tavo misija – visus pasaulio kelius padaryti saugius vaikams. Parašyk bet kam adresuotą laišką, jame paaiškindamas, kokių supergalių reikėtų šiai misijai pasiekti”. Radvilės darbas dalyvaus šio konkurso trečiajame ( šalies) etape. Mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė pasveikino laureatę ir perdavė perdavė nuo Kauno m. savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjos Radvilei Vasilkovaitei I vietos diplomą bei jos mokytojai Ramunei Šmitienei padėką. Didžiuojamės savo mokine!