Sveikiname respublikinio konkurso ,,Mano šeimos sporto istorija“ II vietos laimėtoją!

5a klasės mokinys laimėjo II vietą respublikiniame rašinių konkurse ,,Mano šeimos sporto istorija“, kurį kasmet organizuoja Lietuvos sporto muziejus. Tautis rašinyje pasakojo, kad sportas jo šeimoje prasidėjo nuo prosenelio – senelio tėčio Edvardo Poželos, kuris dirbo gimnastikos instruktoriumi, bet 1941 m. buvo ištremtas. Taučio senelis, mamos tėtis Algimantas Požela domėjosi įvairiomis sporto šakomis: krepšiniu, futbolu, tinkliniu, stalo tenisu. Visas šias sporto šakas mokėjo žaisti, dalyvavo įvairiose varžybose. Taučio mama Rūta Poželaitė – Simonavičienė sporte pasiekė aukštų rezultatų – daug kartų tapo Lietuvos moterų futbolo čempione, ne kartą atstovavo Lietuvos moterų futbolo rinktinei. Ji tapo fizinio ugdymo mokytoja, dirba mūsų mokykloje. Na o pats Tautis po pamokų lanko futbolo būrelį. Galbūt užaugęs taip pat taps fizinio ugdymo mokytoju ar treneriu, skatins sportuoti ir savo vaikus, anūkus.