Tai neturi pasikartoti – Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena

Sausio 27 dieną minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena.Šiai dienai paminėti 5a ir 8a klasėse vykdyti integruoti istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros projektai ,,Tai neturi pasikartoti”. Lietuvių kalbos ir literatūros bei istorijos pamokų metu kalbėjome apie Holokausto aukas, prisiminėme liudytojus ir gelbėtojus, gyvenusius Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Mokiniai patys rinko medžiagą apie Kauno getą ir IX forte veikusią nacių koncentracijos stovyklą, parengė informacinius plakatus, pristatė bendraklasiams. Aptarėme, kokios knygos ir kino filmai, tinkami mokiniams, sukurti šia tema. Vyko diskusija ,,Kodėl tai negali pasikartoti?” Po diskusijos aštuntokai sutarė perskaityti ,,Anos Frank dienoraštį”, o penktokai John Boyne apysaką ,,Berniukas dryžuota pižama” ir aptarti užklasinio skaitymo pamokų metu.