Tarpdalykinė teminė integracija „Atvažiuoja Kalėda”. 2 klasė

Visą savaitę prieš žiemos atostogas 2 klasėse karaliavo šv. Kalėdų nuotaika. Laukdami gražiausių žiemos švenčių, antrokai atliko įvairias užduotis, susijusias su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais.

Lietuvių kalbos pamokose mokiniai mokėsi rašyti laišką Kalėdų seneliui, kūrė sveikinimo atvirukus tėveliams, močiutėms ir kitiems šeimos nariams. Matematikos pamokose mokiniai sprendė įvairius matematikos uždavinius, susijusius su šiomis šventėmis. Pasaulio pažinimo pamokose antrokai susipažino, kaip mūsų protėviai ruošdavosi šv. Kalėdoms, koks buvo Kūčių stalas, papročiai ir tradicijos. 2a klasės mokiniai net apsilankė Lietuvių liaudies buities muziejuje Rumšiškėse ir klausėsi pasakojimų apie Kūčių nakties stebuklus, burtus, ragavo Kūčių stalo vaišių, žaidė ir būrėsi. Dailės ir technologijų pamokose kūrė tvarius žaisliukus eglutei bei gamino kitas puošmenas klasei. Anglų kalbos pamokose mokėsi žodžių, susijusių su Kalėdų švente, kūrė sveikinimo atviruką, kurį užrašė anglų kalba. Muzikos ir šokių pamokose mokiniai mokėsi giesmelių, lietuvių liaudies dainelių, žaidė įvairius liaudies žaidimus. Fizinio ugdymo pamokose antrokai, pavirtę linksmais nykštukais, nuotaikingai rungtyniavo ir sportavo.