Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena

Sausio 27 d. visame pasaulyje minima Holokausto aukų atminimo diena, todėl ir mūsų mokykloje istorijos mokytoja Zita Žemaitienė su mokiniais parengė parodą, skirtą šiai datai paminėti ir klasėse organizavo veiklas šia tema. Su 6A klasės mokiniais kalbėjo apie holokaustą, susipažino su mokinių parengta paroda. Peržiūrėjo filmą ,,Getas”, skirtą Vilniaus geto atminimui. Mokyklos bibliotekoje aptarė knygą ,,Vilnius – mano Vilnius”. 8A klasės mokiniai parengė ir pristatė vieni kitiems pranešimus apie Kauno getą ir aptarė naujai išleistą knygą apie Kauno geto žydų policiją. Kalbėjo, kokį vaidmenį geto žydų policija vaidino žmonių likimams.10A klasės mokiniai holokausto dienai taip pat parengė ir pristatė klasei pateiktis apie Vilniaus ir Kauno getus, gyvenimą juose Antrojo pasaulinio karo metais. Visus sudomino informacija apie Vilniaus gete veikusį teatrą ir biblioteką. Minint Holokausto aukų atminimo dieną prisiminė ir dabar vykstantį karą tarp Izraelio ir Palestinos, aptarė, kodėl svarbu būti tolerantiškiems ir nevertinti žmonių nei pagal rasę, nei pagal tautybę, nei pagal religiją.