Tarptautinė nerūkymo diena

Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena, kuri primena atkreipti dėmesį į savo ir artimųjų sveikatą.

Ta proga mokykloje lankėsi Nemuno PK bendruomenės pareigūnė Ernesta Abromavičienė. Susitikimo su septintokais metu pareigūnė priminė paaugliams jų teisinę atsakomybę, kada gali būti skiriama minimalios priežiūros priemonė ir ką ji reiškia. Paauglių dažniausiai daromi pažeidimai: kelių eismo pažeidimai, vagystės, psichoaktyvių medžiagų platinimas ir vartojimas. Aptartos įvairios situacijos, atliktos simuliacijos. Vaikai daugiau sužinojo apie priklausomybes psichoaktyvioms medžiagoms, aptarė jų vartojimo žalą ir susijusias rizikas bei pagalbos metant rūkyti galimybes.

Kitų klasių mokiniai šiandien turėjo prevencinį užsiėmimą ,,Elektroninių cigarečių vartojimo mitai, faktai ir žala”, kurį vedė socialinė pedagogė Sigita Davidonienė ir psichologo asistentė Nonita Maigytė.