Tarptautinė vaikų knygos diena

Kasmet balandžio 2 dieną švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena. Jos tikslas – įkvėpti skaitymo meilę. Šių metų oficialus 2022 m. Tarptautinės vaikų knygos dienos rėmėjas IBBY Kanados skyrius gavo teisę parinkti šventės temą bei sukurti plakatą, kuris perteikia vaikų knygų galią plėsti akiratį, uždegti vaizduotę ir kloti pamatus tarpusavio supratimui: PASAKOJIMAI – TARSI SPARNAI, LEIDŽIANTYS KASDIEN SKRAIDYTI AUKŠTAI DANGUJE. (Richard Van Camp).

Mūsų mokyklos bibliotekoje kasmet organizuojami renginiai šiai dienai paminėti. Šiemet su vyresnių klasių mokiniais nusprendėme pasidomėti pasaulio legendomis, mitais bei sakmėmis. Tris savaites bibliotekoje rinkomės, skaitėme, gilinomės į pasaulio mitologiją ir labiausiai patikę momentai buvo įkūnyti mokinių piešiniuose. 6a, 6b, 7a ir7b klasių mokiniai savo darbus pristatė šiai šventei paminėti skirtoje parodoje.

Skaitymas leidžia svajoti.