Tarptautinis pradinių klasių mokinių projektas ,,Kalėdinis žaisliukas”

Šiame projekte dalyvauja daugiau nei 350 mokyklų iš skirtingų pasaulio šalių. Tikslas – pagaminti ir apsikeisti kalėdiniais žaisliukais, kurie simbolizuotų tos šalies tradicijas, papročius. Visi pradinių klasių mokiniai jau nuo pat rudens pradžios kūrė įvairius kalėdinius žaisliukus. Kiekvienas žaisliukas buvo gaminamas kruopščiai, kūrybiškai, su meile ir išsiųstas bendraamžiams į kitas šalis. Šio tarptautinio projekto metu mokiniai ugdėsi bendradarbiavimo ir kūrybiškumo kompetencijas. Labai džiaugiamės, kad ir mūsų mokykla sulaukė žaisliukų iš Prancūzijos, Graikijos, Ispanijos, Italijos, Vokietijos, Belgijos, Kroatijos, Rumunijos, Austrijos. Žaisliukus galite apžiūrėti šalia valgyklos esančiame fojė. Projektas ,,Kalėdinis žaisliukas” visus suartino ir kiekvieno širdelėje įžiebė kalėdinę nuotaiką.