Tarptautio Erasmus+ projekto „Dirbame Europai“ mokinių projektinis susitikimas Vokietijoje

Birželio 24-29 dienomis į projektinį susitikimą Solingen mieste, Vokietijoje susirinko mokiniai ir mokytojai iš keturių projekte dalyvaujančių mokyklų: Vokietijos, Portugalijos, Lietuvos ir Graikijos. Mūsų mokyklą atstovavo 7a klasės mokinės Urtė Eivaitė ir Justina Krištopaitytė. Jos, kartu su socialine pedagoge Sigita Davidoniene ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Sūnelaitiene, visą savaitę dalyvavo projektinėse veiklose, lavino savo anglų kalbos įgūdžius, pristatė parengtą darbą apie mūsų senelių tradicinius darbus, susipažino su populiariu kalvio amatu, jo subtilybėmis, išbandė kalvystės meną bei pačios pagamino pirmąją metalo skulptūrą, aplankė žymias miesto peilių gamyklas. Merginos puikiai demonstravo savo darbo komandoje įgūdžius tiek darbo proceso metu, tiek laisvalaikio veiklose plaukiant baidarėmis bei vakarais žaidžiant sportinius žaidimus. Laisvalaikiu susipažino su Kelno miesto įžymybėmis, lankėsi šokolado muziejuje. Iš projektinio susitikimo grįžo ne tik praturtėję savo žiniomis apie populiarias Vokietijos profesijas, susipažinę su Solingen ir Kelno miesto lankytinomis vietomis, bet ir skaniai pasmaguriavę tikro vokiško šokolado.