Tau Mokytojau, dėkojame už šviesą!

Tai žodžiai, kuriais spalio 5 ąją, MOKYTOJO dieną, mokyklos mokiniai sveikino savo Mokytojus:

Mokytojau, Iš Tavo rankų išaugusios gėlės
šaknijasi ir skleidžia manyje
Pažinties žiedus.
Iš Tavo akių, mokytojau,
Išplaukia debesys,
Apgaubiantys ir lydintys mane
Į pasakų žemę.

Nuo pat ryto mokinių taryba pasitiko mokytojus su draugystės juostelėm ir palinkėjimais bei padėkom ne tik ant klevo lapo, bet ir kitose mokyklos erdvėse.

O po pamokų visų laukė nuostabus kamerinis spektaklis apie gyvenimo prasmę. Spektaklį drauge su meninės krypties būrelių nariais kūrė teatro mokytoja Ilona Mitrulevičienė jai padėjo šokio mokytoja Airūnė Juozanaitienė, muzikos mokytojas Dovydas Alejūnas ir dailės mokytoja Reda Stulpinienė. Gera, kai mokinius ir mokytojus susieja kūrybinės idėjos, o bendroje programoje dalyvauja tiek mažiausieji mokyklos mokinukai, tiek patys vyriausi.

Po spektaklio nustebino vyriausieji mokyklos mokiniai, dešimtokai, pradžiuginę mokytojus ne tik gėlėmis, bet ir daina.