Teatro studijos išvyka į festivalio ,,Nerk į teatrą“ atidarymą

Gegužės 27 – 30 dienomis Kauno dramos teatre vyko edukacinis festivalis ,,Nerk į teatrą“. Kadangi šiais metais festivalis skirtas integracijai, į kūrybines dirbtuves kviečiami vaikai su autizmo sprekto sutrikimais, klausos, regos bei fizinėmis negaliomis, tad ir festivalio programa buvo pritaikyta įvairioms socialinėms grupėms su negaliomis. Tiesiogine to žodžio prasme ,,nėrė“ į festivalio atidarymą ir mokyklos Teatro studijos aktyviausios narės 4kl. mokinės Rusnė Žiromskaitė, Paulina Bolskytė bei teatro mokytoja Ilona Mitrulevičienė. Aktorių lydimi, žiūrovai, tapo dalyviais ir galėjo įveikti savotišką išbandymų potyriminį taką su tam tikromis stotelėmis, patirti, ką reiškia būti aklam, kurčiam ar negalėti naudotis įprastais visiems poreikiais. Ne visus išbandymus buvo lengva įveikti, pavyzdžiui, lipti laiptais užrištomis akimis ar įpilti iš ąsočio į stiklinę vandens, bet įspūdžių ir atradimų buvo be galo daug.