Teminė integracija 3a ir 3b klasėse: tema „Žemės diena“

Kadangi Žemės diena labai artimai susijusi su bundančia gamta integruotas veiklas trečiose klasėse vykdėme įvairiais aspektais aptardami šią temą. Išvystame ir vis daugiau parskrendančių paukščių, todėl trečiokai smalsiai ieškojo įvairios informacijos apie Lietuvoje perinčius paukščius. Juos piešė, rašė rašinėlius ir gandro aprašymus, pristatė pateiktis, skaičiavo ir lygino paukščių gyvenimo trukmę, svorį ir dydį, dainavo ir grojo lietuvių liaudies dainas. Mokiniai diskutavo, kas „padeda“ Žemei kvėpuoti, ko reikia, kad mūsų planeta būtų švari ir kas jai kenkia labiausiai. Diskusijos pabaigoje mintis perteikė plakatuose. Mokiniai pasėjo vazonėliuose įvairių daržovių sėklų ir stebės, kaip jos dygsta ir auga iki mokslo metų pabaigos, o vasarai nešis namo ir augins savo darže.