Temų integracija antroje klasėje „Velykų rytą margučiai ritasi“

Balandžio 3 – 6 dienomis 2a klasės mokiniai lietuvių kalbos pamokų metu skaitė apie Velykas ne tik iš vadovėlio, bet ir ieškojo informacijos apie Kristų bei velykinį kiaušinį internete. Mokėsi naują informaciją keliais sakiniais perteikti klasės draugams. Per matematikos pamokas sprendė užduotis, susijusias su margučiais, atlikdami sudėties, daugybos veiksmus. Taip pat antrokai domėjosi margučių raštais, informacijos ieškojo mokytojos nurodytuose šaltiniuose, o savo įspūdžius perteikė piešdami margučius. Technologijų pamokose patys gamino ,,Velykų kiškutį“. Muzikos pamokoje klausė lietuvių liaudies dainų, susijusių su Velykomis, susipažino su sūpuoklinėmis dainomis. O paskutinę dieną prieš atostogas mokiniai dalyvavo Margučių varžybose.