Temų integracija antroje klasėje „Žiema žiema šalin eina“

2a klasės mokiniai ieškojo informacijos, susijusius su Užgavėnėmis papildomoje literatūroje ,,Kalendorinės šventės“ ir internete. Susipažinę su šia švente, gebėjo keliais sakiniais perteikti surastą informaciją klasės draugams. Pasidalinę įspūdžiais, noriai gamino Užgavėnių kaukes. Muzikos pamokoje šoko Užgavėnių lietuvių liaudies ratelius ,,Meškutė“, ,,Žiema, žiema bėk iš kiemo“, ,,Čigonėlis“, dainavo lietuvių liaudies dainas ,,Šalta žiema šalin eina“, ,,Ožys, ožys ilgaragis“. Matematikos pamokoje, atlikdami dviženklių skaičių atimties veiksmus ir paprasčiausius uždavinius, nagrinėjo temą ,,Blynų puota“, prisimindami, kaip ir kodėl kepami ir valgomi blynai per Užgavėnes. Dailės ir technologijos pamokoje piešė Užgavėnių kaukes. 1-4 klasių mokiniai susirinko mokyklos sporto salėje: žaidė įvairius Užgavėnių žaidimus – ratelius, stebėjo Lašininio ir Kanapinio kovą, traukė vienos klasės mokiniai prieš kitą klasę virvę ir stengėsi nugalėti priešininkus, laimėję džiaugėsi pergale. Grįžus į savo klasę, vaišinosi atsineštais blynais, riestainiais, spurgomis.