Tradicinė „AČIŪ“ šventė

Šiandien, besibaigiant 2022-23 m. m., džiaugiamės savo ,VDU klasikinio ugdymo mokyklos, bendruomene, kurios nariais esame.

Į tradicinę ,,AČIŪ“ šventę susirinkusi mokyklos bendruomenė pirmiausia stebėjo Teatro studijos ,,Alfa“ kartu su šokių ir dainavimo studijos nariais parengtą spektaklį ,,Kur sąrašai?“ . Mokiniai, lankantys, teatro studiją, patys kūrė scenarijų spektakliui, ieškojo būdų, kaip smagiai atskleisti siužetinę intrigą, o jiems talkino teatro vadovė Ilona Mitrulevičienė, šokių bei dainavimo mokytojos Airūnė Juozanaitienė ir Edita Jurgaitienė.

Po spektaklio mokinių taryba dėkojo visiems už buvimą kartu, kad esate, kad palaikote, kad padedate, kad organizuojate… Džiaugėsi mokytojais, kurie negailėdami nervų stengiasi įkalti žinias ir niekada nepalieka bėdoje, kitais mokyklos darbuotojais, kuriems svarbu, kad būtų gera čia visiems, džiaugiamės ir bendramoksliais – ir tais, kurie aktyvūs, ir tais, kurie abejingi – jie visi mūsų bendruomenės nariai. Mokinių taryba visos VDU klasikinio ugdymo mokyklos bendruomenės vardu padėkojo ir mokyklos direktorei Jolantai Vengalienei už palaikymą, motyvaciją ir nuolatinį skatinimą didžiuotis savo mokykla.

Renginio pabaigoje padėkos ir atsisveikinimo žodį draugams ir mokytojams tarė dešimtokai. Įteikę mokytojams po rožės žiedą jie pakvietė visus bendrai nuotraukai.