Tradicinis Advento vakaras

Gruodžio 19 d. mokyklos bendruomenė susirinko į tradicinį Advento vakarą. Visus sveikino Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijos kunigas Kęstutis Genys ir mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė. Šventinę programą pradėjo 1a klasės mokinukai su mokytoja Rita Visockiene dainele ,,Bažnytėlė debesų“. Teatro studija ,,Alfa“ rodė nuotaikingą spektaklį ,,Kalėdų dovana“, kurį pagal Birutės Pūkelevičiūtės eiliuotą pasaką kūrė ir režisavo teatro vadovė Ilona Mitrulevičienė. O antrojoje dalyje lyrinę, prieššventinę kalėdinę nuotaiką sukūrė Dainavimo studijos dainininkai su vadove muzikos mokytoja Renata Vingilyte. Vakaro pabaigoje programos dalyviams, jų mokytojoms ir susirinkusiems bendruomenės nariams dėkojo direktorė ir pakvietė visus pasivaišinti kūčiukais bei pasidžiaugti mokinių darytais atvirukais. Tegu ši jauki ir nuoširdi kalėdinė nuotaika ir bendrystė lydės mus visus metus!