Trakai istoriniuose šaltiniuose ir mene

Spalio 8 dieną 8a klasės mokiniai su auklėtoja Nijole Brazdžiuviene keliavo į Trakus. Pakeliui aplankė geologinį gamtos paminklą Velnio duobę, kuri apipinta legendomis ir padavimais.

Pasivaikščioję ir pajutę šios vietos energetiką pasukome į kitą emociškai stiprią vietą – Angelų kalną. Vaikai vaikštinėdami tarp angelų rinkosi savąjį, stengėsi įamžinti ir pajusti ryšį.

Pasivaikščiojimas po Užutrakio dvaro parką, pažintis su antikinėmis skulptūromis, atsiveriančias vaizdais į salos pilį visus džiugino. Mokiniai buvo aktyvūs ir smalsūs, nes patirtus įspūdžius turės pristatyti lietuvių kalbos ir istorijos pamokose.

Senieji Trakai visada ir visus maloniai džiugina, tuo labiau, kad turėjome galimybę pamatyti pilį iš Galvės ežero pusės. Neišvykome neparagavę tradicinio patiekalo – kibinų, kurie čia yra ypatingo skonio.

Rudeninės spalvos, saulė, vanduo, oro balionai, kurie simbolizavo mūsų svajones, kelionę pavertė švente, o mus praturtino žiniomis, įspūdžiais, emocijomis.