UNESCO: Iniciatyva „Padovanok eilėraštį“ – supratingumo ugdymas

Jau antrus metus mūsų mokiniai dalyvauja Lenkijos nacionalinės UNESCO komisijos ir Zbigniew Herbert fondo organizuojamoje socialinėje iniciatyvoje, kai mokiniai savarankiškai ieško jiems patinkančių eilėraščių, juos labai gražiai perrašo, iliustruoja, o tada eilėraščiai keliauja socialiai jautrių žmonių bendruomenėms. Tikime, kad tokia veikla skatina empatiją, supratimą, bendruomeniškumą, nes mokiniai renka ir iliustruoja eilėraščius galvodami apie tuos žmones, kuriems jie bus skirti – būtent apie tai kalbamasi su mokiniais iš pat pradžių.
Tad mūsų mokyklos Šančių padalinio mokiniai aplankė negalią turinčių asmenų centro „Korys” lankytojus ir savo darbus skyrė būtent jiems.

Dainavos padalinio 1c,2c,4d,6b klasės mokiniai rinko, dailiai perrašė ir iliustravo eiles Rozalimo švč. M.Marijos vardo parapijos senjorų namų seneliams. Nuoširdžiai tikimės, kad šie atvirukai sušildys senelių širdis bei padės pasijusti nors truputį laimingesniems.