UNESCO: Kovas – poezijos mėnuo

Kovo 21-ąją pasaulis mini Pasaulinę poezijos dieną. Šią dieną prisimename paslaptingą ir didingą poezijos meną, kuriuo perduodame ne tik žodžius, bet ir jausmus. Džiaugiamės prisijungę prie Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos pasiūlytos socialinės-kūrybinės iniciatyvos „Padovanok eilėraštį”. 3d ir 7a klasės mokiniai rinkosi eilėraščius, ranka juos perrašė ir iliustravo, o mokytoja L.Daukutienė perdavė šiuos laiškus Rozalimo švč. M.Marijos vardo parapijos senjorų namų gyventojams. Mokiniai, ruošdami darbus, stegėsi rašyti aiškiai, kruopščiai iliustravo eilėraščius suprasdami, kad juos skaitys vyresnio amžiaus žmonės.

Vokiečių gatvės padalinio mokiniai taip pat mielai dalyvavo šioje iniciatyvoje. Įvairių klasių mokiniai kūrė knygų skirtukus ir atvirukus, rašė ranka eilėraščius, iliustravo. Šias nuoširdžias poetines dovanas vaikai skyrė Negalią turinčių asmenų centro ,,Korys” lankytojams. Mokyklos pasiuntinės mokyklos tarybos narės 7 a klasės mokinės Gytė Likaitė, Aistė Blažaitytė, Akvilė Dembinskaitė, Viktorija Raugailaitė ir Gabija Vaitkutė Pasaulinės poezijos dieną, kovo 21-ąją, apsilankė Negalią turinčių asmenų centre ,,Korys”. Nuoširdžios mokinių dovanos suteikė džiaugsmingų akimirkų centro lankytojams, kurie atsidėkojo nuoširdžiu apkabinimu ir jų pačių padarytomis širdelėmis ir vaško žvakelėmis. Tikime, kad mokinių ranka perrašyta poezija ir piešiniai suteikė džiaugsmo akimirkų šiems žmonėms. Smagu žinoti, jog jų darbai suteikė senjorams nors šiek tiek džiaugsmo.