UNESCO: Moterų įgalinimas

Mūsų mokykla jau ne vienerius metus priklauso tarptautiniam UNESCO Asocijuotųjų mokyklų tinklui. Tai įpareigoja mus ugdyti vertybes plečiant savivoką. Tad šiemet atkreipiame dėmesį į vieną iš 17 Darnaus vystymosi tikslų – Pasiekti lyčių lygybę ir moterų bei mergaičių įgalinimą. Nors daugeliui iš mūsų atrodo, jog moterys šiais laikais gali puikiai kurti savo gyvenimą, tačiau, deja, ne viskas yra taip gražu…

Taigi buvo renkama informacija šia tema, kuri padėjo šiek tiek plačiau pažvelgti į moterų padėtį mokslo, politikos, buities akivaizdoje. Dabar norime pasidalinti šiuo projektu su visais.

Merginos skaito ištraukas iš Taros Westover atsiminimų knygos „Apšviestoji”, kuri puikiai iliustruoja, jog kiekviena mergaitė ar moteris gali išsivaduoti iš žlugdančios aplinkos ir įgalinti save siekti mokslo aukštumų. Mūsų šaunieji mokiniai patys skaitė, vertė iš anglų kalbos, filmavo ir montavo. Nuoširdi padėka 7-9 klasių mokiniams: Karinai, Beatai, Austėjai, Karolinai, Justinai, Evai, Ugniui, Lukui, Kristupui, Nojui.

Nuoroda: https://fb.watch/cFZMKDeDJU/