Užsienio reikalų ministerijos projektas „Atgal į mokyklą”

2004 m. kovo 29 dieną Lietuva tapo Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos NATO nare, tad šiemet švenčiame dvidešimtmetį šiame aljanse, kuris vienija 32 sąjungininkes šalis. Šia progra mūsų mokykla dalyvavo Užsienio reikalų ministerijos organizuojamame projekte „Atgal į mokyklą”. Šio projekto tikslas – supažindinti moksleivius su ES ir NATO.

Taigi kovo 28 dieną mus aplankė Kanados ambasadorės pavaduotoja Agnes Pust. Ji papasakojo aštuntokams ir dešimtokams apie NATO veiklą ir misijas įvairiose sudėtingose pasaulio šalyse, atsakingų žmonių darbą, apie savo gyvenimo Lietuvoje ypatumus. Agnes Pust džiaugėsi gausiais mūsų moksleivių klausimais, domėjimusi, žiniomis. Džiugu, kad mokiniai ne tik turi žinių, bet ir geba reikšti mintis, bendrauti.