VDU tinklo mokyklų konferencija

Gruodžio 9 d. mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė su vadybine komanda dalyvavo VDU tinklo mokyklų konferencijoje. Tai pirmoji tokia konferencija, kurioje mokyklų komandos pasidalino savo išskirtinumu ir patirtimi. Dalyvavo visų penkių VDU tinklo mokyklų administracijos atstovai:
VDU „Rasos“ gimnazijos direktorius Artūras Sakalauskas ir komanda,
VDU Ugnės Karvelis gimnazijos direktorius Rolandas Kučiauskas ir komanda,
VDU „Atžalyno“ progimnazijos direktorius Egidijus Mikalajūnas ir komanda,
VDU Klasikinio ugdymo mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė ir komanda,
VDU licėjaus Sokratus direktorius Mindaugas Nefas ir komanda.

Sveikinimo žodį tarė VDU prorektorė dr. Simona Pilkienė. Kokia numatoma VDU tinklo mokyklų veikla: lūkesčiai, veiklos ir bendradarbiavimas kalbėjo VDU mokyklų tinklo koordinavimo vadovas dr. Mindaugas Norkevičius. Tikimasi, kad mokyklos ateinančiais metais artimiau bendradarbiaus – organizuos bendrus renginius, dalinsis patirtimi. Pavasarį numatyta organizuoti konferenciją ir visų penkių VDU mokyklų moksleivių sportines žaidynes.

Kiekviena mokykla pristatė savo išskirtinumą ir taikomas inovacijas. Pristatymus apibendrino VDU prorektorė dr. Simona Pilkienė. Pastebime, kad suvienytos mokyklų pastangos – tai naujos idėjos ir galimybės veiksmingiau naudoti turimus išteklius, gerinti mokinių pasiekimus, tobulinti mokyklų vadybą ir t.t.

Mokyklų vadovai sutarė aktyviau bendrauti konferencinėje virtualioje aplinkoje, dalintis patirtimi tarp mokytojų, organizuoti bendrus renginius tiek mokiniams, tiek mokytojams. Visi sutarė, kad jungiantis bendrystės jausmas suburs VDU tinkle mokyklas gražioms svajonėms, darbams ir tikslams ir paskatins prisijungti ir daugiau Lietuvos mokyklų.