Video konferencija

Šių metų gruodžio 7 d. įvyko pirmoji „Erasmus+“ tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „GALVOK…VEIK… IR KURK GERESNĮ PASAULĮ“ tarptautinė mokytojų ir mokinių Skype video konferencija. Čia susirinko interaktyviai pabendrauti visų aštuonių šalių atstovai mokiniai ir mokytojai: Mokykla koordinatorė – I.C. Sinisgalli Potenza, Italija ir mokyklos partnerės: Kauno Šančių mokykla – daugiafunkcis centras, Kohtla-Järve Maleva Põhikool, Estija, Agrupamento de Escolas D. Sancho I, Portugalija, Cooperativa de Enseñanza Salceda. CEIPS Susarte, Ispanija, Holmleigh primary school, Jungtinė Karalystė, Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, Lenkija, 1o Gymnasio Mandras, Graikija.

Partneriai pasveikino vieni kitus, pasidalino patirtimi, kaip sekasi vykdyti pirmąsias projekto veiklas. Tai buvo puiki galimybė mokiniams pamatyti vieniems kitus ir susipažinti.