Žalioji mugė

Dalyvaudami Erasmus+ jaunimo mainų projekte „Reset Yourself – Be Eco-friendly“ („Atstatyk save – būk ekologiškas“) mokomės tvaraus gyvenimo būdo. Dažnai išmetame nereikalingus panaudotus daiktus net nepagalvoję, kad galime juos kam nors dar kartą panaudoti.

Visą mėnesį mokyklos mokiniai per darbelių ir technologijų pamokėles, klasės valandėles ir namuose mokėsi įvairios technikos, ieškojo būdų ir galimybių, kaip panaudoti dar kartą tai, kas jau nereikalinga. Gaminom įvairius žaisliukus, suvenyrus, taupykles, eglutės žaisliukus – juk artėja Kalėdos!

Na o Senelių dieną nutarta organizuoti Žaliąją mugę. Pasidžiaugti savo darbeliais, parodyti, ką mokam ne tik vieni kitiems, bet ir savo svečiams – seneliams.
Mugės metu surinktas lėšas mokiniai nutarė skirti labdarai: prieš Kalėdas lankys senelius, kurių senelių namuose nelanko artimieji, pirks maistelio gyvūnų prieglaudai. Kaip paskirstys lėšas spręs mokinių taryba pasitarusi klasėse.

Labai daug vaikų mugėje pardavė pačių gamintus eglutės žaisliukus. Mokytojos, pirkusios šiuos žaisliukus, pasiūlė šiais metais puošti ekologišką kalėdinę eglutę. Juk dalį žaisliukų jau turime!