„Žaliosios odisėjos“ komanda tęsia veiklą

Kovo 29 d. ,,Žaliosios odisėjos” komanda mokyklos darželyje taip pat pravedė paskaitėlę ikimokyklinukams apie rūšiavimą. 7 a klasės mokinės Gytė Likaitė, Viktorija Raugailaitė, Akvilė Dembinskaitė ir Aistė Blažaitytė mažiesiems papasakojo, kaip ir kodėl reikia rūšiuoti šiukšles. Darželio auklėtiniai taip pat pasigyrė, ką jau žino, parodė savo piešinių parodėlę. Žinias ir naują patirtį pasitikrino Kahoot viktorinoje, kuri suteikė džiugių emocijų.VDU klasikinio ugdymo mokyklos darželyje taip pat pravedė paskaitėlę ikimokyklinukams apie rūšiavimą. 7 a klasės mokinės mažiesiems papasakojo, kaip ir kodėl reikia rūšiuoti šiukšles. Darželio auklėtiniai taip pat pasigyrė, ką jau žino, parodė savo piešinių parodėlę. Žinias ir naują patirtį pasitikrino Kahoot viktorinoje, kuri suteikė džiugių emocijų.