Žiemos palydos – Užgavėnės

Vasario 13 dieną mokykloje vyko Žemos palydos – Užgavėnių šventė. Nuo pat ryto pradinių klasių mokinukai šurmuliavo, savo pačių pasidirbtas persirengėlių kaukes demonstravo. Mokyklos aktų salėje visi kartu susirinkę pagal senovės papročius visokius ,,šposus” krėtė, viens kitą gąsdino, žaidimus žaidė, šoko ir dainavo, o muzikos mokytoja Renata jiems talkininkavo. Nuotaikingą šventės atmosferą kūrė mokyklos teatro studijos ,,Alfa” vyresnieji mokiniai ir jų vadovė Ilona Mitrulevičienė. Jie vaidino įvairius Užgavėnių personažus: keturkojį Ožį, Kipšiukus, Gervę, Lašininio ir Kanapinio mūšį, turgaus prekeivių – Kromelčikų sandėrius bei Žiemos ir Pavasario kovą. Nors tikras gaidys, dedantis auksinius kiaušinius, iš Kromelčiko Turgaus Senio rankų liko neparduotas, visi geros nuotaikos Žiemą palydėjo ir į klases valgyti skanių blynų išskubėjo.