Žingsniai Lietuvai

Vasario 8, 9, 10 dienomis mokykloje praūžė viktorina-žaidimas „Žingsniai Lietuvai“ (organizatoriai – socialinių mokslų metodinė grupė). Renginys buvo skirtas paminėti artėjančią Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. „Žingsniai Lietuvai“ subūrė visų klasių (5-10 kl.) mokinius ir paskatino labiau pasidomėti savo kraštu, savo šalimi. Žaidimas-viktorina ne tik paskatino mokytojų ir mokinių bendradarbiavimą, mokyklos bendruomeniškumą, bet ir prisidėjo prie mokinių kompetencijų, ypač pilietiškumo, ugdymo. Išbandyti savo jėgas pasiryžusioms komandoms buvo išdalintos padėkos, o gausiausias žinias apie Lietuvą pademonstravusioms komandoms – diplomai. Turiningai ir smagiai praleidę laiką mokiniai ne tik pagilino savo žinias, bet ir paminėjo vieną svarbiausių mūsų valstybės švenčių.