Žinių ir kūrybos integracija

Mūsų septintokai mokėsi suprasti reklamą ne tik klasėje, ne tik kino teatre, bet ir patys ją kurdami. Lietuvių kalbos pamokose kartu su lietuvių kalbos mokytojomis A.Urboniene ir J.Sribike moksleiviai aptarė reklamų paskirtį ir pobūdį, vėliau kino teatre stebėjo „Geriausių Kanų liūtų reklamų” renginį, aptarė jį ir lietuvių, ir anglų kalbų pamokose su anglų kalbos mokytojomis G.Jonaitiene, E.Vanskevičiūte, L.Kranauskiene. Tada jų laukė tikras iššūkis – sukurti savo reklamą pasirinkta socialine tema ir pristatyti vaizdo medžiagą lietuvių ir anglų kalbomis. Džiugu, kad moksleiviai išradingai pažvelgė į užduotį ir sukūrė įvairių reklamų. Jie aptarė žalingo elgesio pasekmes, patyčių, vienatvės, draugystės, valgymo sutrikimų, maisto švaistymo, greitosios mados, gyvūnų apsaugos, paauglių nesaugaus bendravimo temas. Patys septintokai sakė, jog užduotis iš pradžių pasirodė labai sudėtinga, bet ją atlikti buvo įdomu ir smagu. O mes džiaugiamės mokinių sąmoningumu ir kūrybingumu.